Kurumsal

Anasayfa Kurumsal

Hakkımızda

2008 yılından beri elektronik sektöründe faaliyet göstermekte olan Otosis siz değerli müşterilerimizle birlikte bu günlere gelmiştir.Kuruluş tarihimizden bu yana dünya elektronik sektöründeki teknolojik gelişmeleri sizler için takip etmekteyiz.
Otosis olarak Bursa'da bulunan firmamızda,son üretim teknolojileri kullanarak en iyi kalite ve hizmet ile kullanıcı dostu ürünler üretmeye önem vermekteyiz. Yoğun olarak elektronik kart ürünleri üretmekteyiz.En önemli özelliğimiz hızlı termin ve yüksek kalitedir.
Sunduğumuz hizmetlerde üretimden, müşteri iletişimine kadar, bütün aşamalara global standartları yerleştiriyoruz. Müşteri isteklerinin karşılanmasında ürümüzün sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli olması için çözümler üretiyoruz.

Misyonumuz

Uygun fiyat avantajımızı koruyarak,kalite ve üretim teknolojimizi yükselterek,tedarikçilerimizle çalışma koşullarımızı iyileştirerek,personelimizi eğirterek ya da eğitimli personel ile çalışarak pazardaki rekabet gücümüzü artırmak,oluşturacağımız güçlü altyapı ile sektörün önce firmaları ile çalışmaktır.

Vizyonumuz

İç ve dış piyasada sektörün önemli firmaları ile çalışan,kalitesi ve uygun fiyatları ile müşterilerini etkileyebilen,güvenilir,sorunsuz ve çözüm odaklılık anlıyışından taviz vermeyen,güçlü ve dinamizmini kaybetmeyen,müşteri problemlerine çözüm getiren tasarımlarımızı,seri üretime dönüştürüp ileri teknoloji kullanarak üreten,ortak başarı hedefinde birleşmiş,motivasyonu yüksek,şirketine inanmış çalışanları olan; güçlü tasarım,üretim ve yüksek kaliteye sahip bir firma olmaktır.

Kalite Politikamız

1-)Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirmek,çalışanlarımıza benimsetip,en iyi şekilde uygulamak.Hataları ayıklayıp iyileştirmek yerine,tek seferde hatasız işler yapmak
2-)Sektörümüz ile ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip edip,üretim aşamalarında etkin bir şekilde uygulamak.
3-)Kullandığımız teknolojiyi,etkin ve verimli çalışmaya dönüştürerek,müşterilerimize uygun fiyat avantajı sunmak ve rekabet gücümüzü arttırmak.
4-)Personel tatminini ön planda tutan politikalar uygulamak,personelin eğitim ve kültür seviyesini arttırmak,personeli ile bütünleşmiş bir firma olmak.
5-)Müşteri memnuniyetini sürekli iyileştirmek; bu bağlamda,müşteri isteklerine hızlı,pratik çözümler sunmak.Teslimatlarımızı müşterilerimizin istediği zamanda ve istediği şekilde yapmak.Bu konuda her zaman rakiplerimizin bir adım önünde olmak bizim kalite politikamızdır.

Herşey Sizin İçin

Ürünlerimizde üretimden,satışa bakım ve tamirini titizlikle yerine
getirerek hızlı ve detaylı olarak sizler için eksiksiz çözümler sunuyoruz.

+90 224 271 82 85 yada İletişim

Toygar Agency proudly presents.